L.O.L. Surprise – nie tylko zabawki

L.O.L. Suprise zawładnęło sercem najmłodszych za sprawą lalek, do których można było dokupić wiele dodatków, takich jak chociażby zwierzak-niespodzianka w charakterystycznych kulach. Twórcy zabawek wyszli jednak naprzeciw młodym czytelnikom i stworzyli serie książeczek “L.O.L Surprise”.

Rozwijająca zabawa z laleczkami L.O.L Surprise

Serię książek rozpoczyna część pierwsza “L.O.L. Surprise! Lalki to jest to!”, która zawiera grę planszową, zadania i łamigłówki do rozwiązania, a także miejsce, w którym można zaprojektować własną kolekcję ubrań. Aby dołączyć do klubu laleczek, warto rozwiązać quiz, z którego dowiesz się, do którego konkretnie klubu należysz. Warto dodać, że każda część książeczek wzbogacona jest o naklejki, które uwielbiają wszystkie dzieci. W tej serii ukazało się aż 10 części, warto zebrać wszystkie i dołączyć do klubu prawdziwych fanów L.O.L. Surprise.

Wartościową książeczką jest z pewnością tytuł “L.O.L. Surprise! Hejka, to my!”, który jest przewodnikiem po świecie lalek i ich sekretów. Świetnie sprawdzi się więc jako prezent zarówno dla zagorzałej fanki laleczek, znającej ten świat od podszewki, ale również dla nowej fanki, która dopiero zaczyna swoją przygodę z “L.O.L. Surprise“. Ta książeczka to mała encyklopedia wiedzy po świecie “L.O.L. Surprise”, więc jest idealnym prezentem na każdą okazję dla dzieci, które uwielbiają te serię. Bogaty wybór tytułów sprawi, że prezent z pewnością się nie powtórzy i zawsze będzie trafiony.

Szeroki wybór tytułów “L.O.L. Surprise”


Poza serią dziesięciu części “L.O.L. Surprise”, warto zainteresować się też tytułem, który każda fanka chce mieć na swojej półce. “L.O.L. Suprise! Ściśle fajne” to książeczka, w której możesz podzielić się swoimi sekretami i marzeniami z laleczkami, które pomogą Ci dojść do celów. Zaplanuj własną karierę, wymyśl swój tajny kod i baw się testami, rysunkami i wieloma innymi atrakcjami zawartymi w tej książce. Sprawdzi się ona więc dla każdej młodej osoby, która szuka siebie i myśli o swojej wymarzonej karierze. Z kolei tytuły “L.O.L. Surprise! Naprzód, dziewczyno!” i “L.O.L. Surprise! Zawsze bądź sobą” zachęcą do rozwoju i wiary w siebie każdą czytelniczkę, dzięki propozycjom zabaw, łamigłówek, quizom i miejscem na własną kreatywność. Z kolei dla wszystkich fanów naklejek, a tych nie brakuje, świetnym prezentem okażą się takie tytuły jak:

  • “L.O.L. Surprise! Naklejej raz po raz”,
  • “L.O.L. Surprise! 1000 naklejek”,
  • “L.O.L. Surprise! Przyklejam, odklejam”,
  • “L.O.L. Surprise! 525 naklejek”.