Niesamowita przygoda z L.O.L. Surprise

W zabawie każda lalka jest niespodzianką, samo jej odpakowywanie jest fascynujące. Podobnie jest z książkami z serii L.O.L Surprise, na ich stronach kryją się komiksy, łamigłówki, quizy i ciekawe zadania do wykonania. Książki z założenia są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z reguły sięgają po nie dziewczynki, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby zainteresować nimi chłopców, jeśli tylko lubią kolory i dobrą zabawę. Niewygórowana cena sprawia, że są one chętnie kupowane przez rodziców i dzieci z ich własnego kieszonkowego. Książeczka L.O.L Surprise to doskonały i niezobowiązujący upominek, który można wybrać zawsze wśród nowości wydawniczych

W zabawie każda lalka jest niespodzianką, samo jej odpakowywanie jest fascynujące. Podobnie jest z książkami z serii L.O.L Surprise, na ich stronach kryją się komiksy, łamigłówki, quizy i ciekawe zadania do wykonania. Książki z założenia są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, z reguły sięgają po nie dziewczynki, lecz nic nie stoi na przeszkodzie aby zainteresować nimi chłopców, jeśli tylko lubią kolory i dobrą zabawę. Niewygórowana cena sprawia, że są one chętnie kupowane przez rodziców i dzieci z ich własnego kieszonkowego. Książeczka L.O.L Surprise to doskonały i niezobowiązujący upominek, który można wybrać zawsze wśród nowości wydawniczych.

Gotowe do zabawy i godne polecenia

  • „Hejka to my” – to seria przewodników dzięki której poznajemy urocze i uśmiechnięte bohaterki, prawdziwa gratka dla fanek lalek L.O.L. Surprise ze strony www.taniaksiazka.pl. Podobnie jak „Do wyboru, do koloru” książeczka zawiera masę kolorowych naklejek, komiksów, ciekawostek i łamigłówek. Nie możemy oczywiście zapomnieć o “Ściśle fajne” i słodkich małych zwierzakach pupilach, które pojawiają się w towarzystwie naszych szalonych lalek.
  • „Zakręcone labirynty” i ”Wchodzisz pierwsza” – zabiorą czytelnika w świat labiryntów, by podczas kolejnej przygody z kreskówkowymi przyjaciółkami znaleźć właściwą drogę, pomogą trenować spostrzegawczość i wyobraźnię przestrzenną. Wśród książeczek kreatywnych na uwagę zasługują również  „Ale zdrapka” i „Znajdź różnicę. Wejdź w szczegóły”
  • ”Trzy, dwa, jeden… Szukam! Wodne kolorowanie” oraz „Wodą malowane” – to znana i lubiana przez dzieci technika wodnego kolorowania, bez użycia farb, wystarczy tylko odrobina wody i pisak lub pędzelek, który jest zresztą w zestawie.
  • ”Pokoloruj świat” i ”Dodaj koloru” – to tradycyjne kolorowanki. Zabawa w kolorowanie kredkami lub kolorowymi mazakami jest zawsze na czasie, tym bardziej jeśli modelki to znane wszystkim królowe stylu, mające gust i zarazem styl. W ”Megapaczce” oprócz kolorowanki znajdują się kredki, naklejki, szablony i obrazek.

Tajemnica sukcesu i garść faktów z historii

Książki wydane są na eleganckim, trwałym i grubszym papierze, mają różne formaty: duży zbliżony do A4 i miękką oprawę, lub mniejszy kwadratowy, doskonale sprawdzą się na co dzień, lecz również zapewnią dzieciom ciekawie spędzony czas w podróży. Aby zrozumieć fenomen książeczek L.O.L Surprise należy poznać kilka faktów. Właścicielem marki L.O.L. Surprise jest firma MGA Entertainment, natomiast ”Ojcem” lalek jest założyciel firmy Isaak Larian. Jego formuła sprzedaży polegająca na ”unboxingu” niespodzianek ukrytych w kolorowym opakowaniu o kształcie kulki, była praktycznie skazana na sukces. Pierwsze laleczki ukazały się pod koniec 2016 roku pod nazwą Little Outrageous Littles, a ich następna seria posługiwała się już skrótem L.O.L. Nieoficjalne źródła (Wikipedia) podają, że od tego czasu ukazało się prawie tysiąc akcesoriów L.O.L. Książeczki L.O.L Surprise ukazują się w Polsce nakładem Wydawnictwa Media Service Zawada. są tylko jednym z elementów pojawiających się z nowymi seriami lalek, a jednak ciężko je odróżnić, jeśli nie jesteśmy sami ekspertem, lub małą dziewczynką.